Oferta pracy

Kierownik/-czka Obiektu Stażysta

Castorama Dyrekcja Generalna

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika/-czki Obiektu Stażysty weźmie udział

w rocznym programie rozwojowym, podczas którego Uczestnicy/-czki pracują nad rozwojem kompetencji menedżerskich i umiejętności związanych z zarządzaniem zespołem/obiektem pod okiem Mentora/-ki.

Twoje obowiązki:

Przygotowanie do objęcia roli Kierownika/-czki Obiektu poprzez współpracę z osobą pełniącą tę funkcję w zakresie wykonywanych przez niego/nią obowiązków:

• zapewnienie, zgodnie z procedurami, ochrony osób i mienia oraz bezpieczeństwa sklepu

• zarządzanie ekipą ochrony oraz ekipą sprzątającą

• koordynacja prac związanych z bieżącą konserwacją, utrzymaniem we właściwym stanie technicznym maszyn, urządzeń i innych elementów wyposażenia sklepu oraz samego obiektu

Nasze wymagania

  • umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu

  • znajomość zasad ochrony osób i mienia w obiektach wielkopowierzchniowych

  • praktyczna znajomość eksploatacji, serwisowania i utrzymania maszyn, urządzeń i instalacji technicznych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • wymagana gotowość do zmiany miejsca wykonywania pracy na terenie całej Polski lub wybranych regionów

To oferujemy

  • pracę u lidera w branży

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • pracę bez okresu próbnego

  • najlepsze benefity pozapłacowe

  • wspaniałą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy