Oferta pracy

Kierownik/-czka Oddziału Serwisu

GEA Refrigeration Poland Sp. z o. o.

  • Bojkowska 43G, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Bojkowska 43G

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie relacjami z klientami - w tym sprzedaż usług, przygotowywanie ofert i negocjacje

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu

  • Budowanie atmosfery współpracy i pozytywnych relacji w zespole

  • Nadzorowanie jakości świadczonych usług

  • Realizowanie założonego budżetu

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Ponadto osoba na tym stanowisku będzie brała czynny udział w doskonaleniu procesów obsługi klienta oraz rozwiązań biznesowych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane chłodnictwo

  • Znajomość systemów i rozwiązań z zakresu chłodnictwa i automatyki przemysłowej

  • Doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem serwisowym

  • Dobre umiejętności komunikacji (werbalnej i pisemnej) w języku angielskim i polskim

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport)

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Rozwój zawodowy dzięki pracy w międzynarodowym koncernie z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami chłodniczymi#

  • Samochód słubowy

  • Nagrody służbowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, napojów i innych procesów. Zatrudniamy około 18.000 pracowników w 64 krajach na świecie. W Polsce pracuje ponad 300 osób.

W maju 2021 r., w Koszalinie - rozpoczęliśmy budowę Fabryki Przyszłości- będzie to najnowocześniejszy obiekt w całej grupie GEA. Start planujemy na maj 2022 r. Chcesz uczestniczyć w tym niesamowicie ambitnym projekcie?

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy