Oferta pracy

Kierownik/czka Regionalny/a Sprzedaży

DZIUGAS POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dziugas Poland Sp. Z o. o.  to  filia  litewskiej firmy  Žemaitijos pienas w  Polsce.  Firma jest liderem w branży mleczarskiej na Bałtyku oraz eksportuje swoje produkty  do 34 krajów. Žemaitijos pienas  produkuje  ponad  200  produktów nabiałowych , które każdego dnia docierają do Naszych klientów.

Naszym priorytetem są  produkty  wysokiej jakości ,bezpieczne, zdrowe i smaczne .

Najbardziej popularne w Polsce marki to Džiugas sery  długodojrzewające , batoniki twarogowe Magija oraz Pik- Nik paluszki  serowe.

Cele / zadania:

  • Analiza procesów sprzedaży, zarządzanie, realizacja w przypisanym regionie;
  • Systematyczne audyty rynku i sieci: monitoring kształtowania cen oraz innych porozumień, kontrola, analiza;
  • Terminowe i należyte zapewnienie przedstawienia informacji rynkom;
  • Rozwój asortymentu, wprowadzenie/ prezentacja nowych produktów przedstawicielom sieci;
  • Praca z akcjami promocyjnymi: analiza potrzeb rynku, planowanie i modelowanie promocji, generowanie i składanie ofert, prowadzenie negocjacji związanych z ofertami promocyjnymi, zatwierdzenie i przedstawienie ostatecznej informacji do legalizacji;
  • Systematyzacja dokumentacji

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w zakresie przedsiębiorczości albo zarządzania sprzedażą, zarządzania i administracji;
  •  Co najmniej 3 lata doświadczenie w pracy z sieciami handlu nowoczesnego BEZPOŚREDNIO;
  • Język litewski;
  • Cechy osobowe: myślenie analityczne, orientacja na cel/wynik, komunikacja biznesowa, orientacja na ludzi, umiejętność pracy w zespole, zorganizowanie, planowanie, elastyczność, dobre umiejętności negocjacyjne.
  • ZALETY: Znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż B2; Znajomość język rosyjskiego.

Oferujemy Ci:

  • Umowę  o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w  małym ale prężnym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy