Kierownik(-czka) Robót Sanitarnych (budownictwo przemysłowe)

Skanska S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót w specjalizacji sanitarnej zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją, harmonogramem i wytycznymi wewnętrznymi realizacji robót

  • nadzór i koordynacja prac sił własnych i/lub podwykonawców w nadzorowanej specjalizacji

  • współtworzenie harmonogramu prac na budowie i kontrola terminowości wykonywanych prac

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • wyszukiwanie i wprowadzanie zmian technologicznych prowadzących do optymalizacji harmonogramu i kosztów realizowanych prac

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe profilowe

  • posiadasz uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • masz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji przemysłowych

  • jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną

  • potrafisz organizować pracę swoją i innych

  • znasz MS Office, AutoCad, MS Project

  • masz prawo jazdy w kat. B

  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego

  • pracę w oparciu o wysokie standardy BHP

  • kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie, współpracy i szacunku

  • umowę o pracę

  • rozliczanie pracy w nadgodzinach

  • szeroką ofertę benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, system premiowy, Multisport, wczasy pod gruszą, składki do PIIB, szkolenia dla pracowników, kursy językowe)

  • wolontariat pracowniczy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Przewiń do profilu firmy