Oferta pracy

Kierownik/-czka Sektora- Stażysta

Castorama Polska

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika/-czki Sektora Stażysty weźmie udział

w rocznym programie rozwojowym, podczas którego Uczestnicy/-czki pracują nad rozwojem kompetencji menedżerskich i umiejętności związanych z zarządzaniem zespołem/sektorem pod okiem Mentora/-ki.

Uwaga: oczekiwana mobilność ogólnopolska lub regionalna

Twoje obowiązki:

Przygotowanie do objęcia roli Kierownika/-czki Sektora poprzez współpracę z osobą pełniącą tę funkcję, w zakresie wykonywanych przez niego/nią obowiązków:

• zarządzanie podległym zespołem, uwzględniające tworzenie i rozwijanie zespołu pracowniczego

• realizacja celów sprzedażowych, optymalizacja marży handlowej

oraz skuteczna finalizacja transakcji handlowych w obszarze swojego sektora

• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

• nadzór nad stanem zatowarowania podległego sektora

• monitorowanie aktualnej sytuacji rynkowej, w tym konkurencji

• przestrzeganie przepisów i wewnętrznych standardów BHP

Nasze wymagania

  • zorientowanie na obsługę Klienta i zaangażowanie

  • pasja do Klientów i produktu

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu

  • otwartość na zmiany

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • wykształcenie min. średnie

  • wymagana gotowość do zmiany miejsca wykonywania pracy na terenie całej Polski lub wybranych regionów

To oferujemy

  • pracę u lidera w branży

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • pracę bez okresu próbnego

  • najlepsze benefity pozapłacowe

  • wspaniałą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy