Kierownik d.s. Architektury i Integracji IT

Adamed Pharma S.A. O firmie

Adamed Pharma S.A.

Mariana Adamkiewicza 6A

Pieńków (pow. nowodworski)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie spójności i wysokiej jakości architektury IT,

  • zapewnienie właściwego podejścia do integracji systemów IT, zarówno tych już istniejących jak i nowych,

  • opracowywanie wytycznych dla systemów IT w zakresie architektury i integracji,

  • opiniowanie nowych rozwiązań IT pod kątem zgodności z zaprojektowaną architekturą IT,

  • zatwierdzanie do produkcji nowych rozwiązań IT,

  • utrzymywanie i rozwój rejestru decyzji architektonicznych,

  • zarządzanie systemami używanymi do integracji systemów IT,

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie powierzonego zakresu odpowiedzialności,

  • zarządzanie zespołem w zakresie realizacji celów biznesowych, rozwijania zespołu i ustalania priorytetów.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w roli kierowniczej w obszarze architektury i integracji systemów IT poparte wcześniejszym kilkuletnim doświadczeniem w roli architekta IT,

  • znajomość głównych koncepcji projektowania architektury IT,

  • doświadczenie w opracowywaniu architektury IT,

  • znajomość trendów i wiodących technologii wykorzystywanych do integracji systemów IT,

  • doświadczenie w projektowaniu integracji systemów IT,

  • doświadczenie we współpracy z dostawcami zewnętrznymi, w szczególności z dostawcami rozwiązań integracyjnych,

  • umiejętność kreowania wizji i strategii rozwoju dla zarządzanego obszaru,

  • mile widziana znajomość metodyk zarządzania projektami,

  • posiadanie wyższego wykształcenia kierunkowego,

  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje