Oferta pracy

Kierownik Digital Marketingu

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik Digital MarketinguNumer ref.: Nr ref. KDM/AL
Obowiązki:

  • zarządzaniem zespołem marketingowym i koordynacją jego prac,
  • dobór efektywnych form reklamy do pozyskania nowych klientów oraz zwiększania sprzedaży (FB, Adwords itd.),
  • tworzeniem i koordynacja kalendarza aktywności i promocji na wszystkich kanałach sprzedaży i komunikacji online,
  • dbanie, tworzenie i utrzymywanie aktualnych materiałów reklamowych,
  • monitorowanie jakości i spójności tworzonych treści tekstowych i wizualnych,
  • aktualizacja i redagowanie treści na strony internetowe,
  • podejmowanie niestandardowych działań w poszukiwaniu kierunków rozwoju i ekspansji,
  • monitorowaniem i raportowanie efektywności prowadzonych działań,
  • rekomendowanie nowych rozwiązań w obszarze marketingu wielokanałowego, strategii SEO, reklamy on-line.
Wymagania:

  • znajomość trendów, rozwiązań i narzędzi wykorzystywanych w digital marketingu, między innymi: Google AdWords, Facebook Ads, Google Analytics, SEM/SEO, social media,
  • umiejętności analityczne – wyciąganie wniosków na podstawie danych sprzedażowych, ocena wpływu działań na sprzedaż,
  • odwaga, kreatywność i zaangażowanie,
  • samodzielność i zarządzanie projektami, odpowiedzialność za pracę,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne.
Nasz klient oferuje:

  • formę zatrudnienia zgodna z indywidualnymi preferencjami kandydata (umowa o pracę lub B2B),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • realny wpływ na rozwój podległego obszaru i kształtowania przyszłości firmy,
  • możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy