Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Domu Studenckiego

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wojska Polskiego 31

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie nieruchomością, monitorowanie stanu obiektu, analiza potrzeb i kosztów dotyczących zapotrzebowania na usługi, dostawy i roboty budowlane w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania budynku,

  • nadzór nad powierzoną gospodarką materiałową,

  • praca w systemie informatycznym,

  • poszukiwanie rozwiązań optymalizujących koszty utrzymania obiektu,

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników,

  • udział w realizacji zakupów zgodnie z ustawą PZP,

  • analiza stopnia zasiedlenia domu studenckiego, aktywne pozyskiwanie gości i najemców wolnych powierzchni,

  • prowadzenie dokumentacji obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami uczelni,

  • sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby jednostek organizacyjnych uczelni,

  • kwaterunek mieszkańców domu studenckiego i gości,

  • współpraca w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy w domu studenckim,

  • współpraca z Działem Technicznym w zakresie odbiorów robót remontowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i piśmie),

  • bardzo dobra umiejętność pracy z komputerem (pakiet MS Office),

  • bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (np. w branży facility management),

  • znajomość aplikacji MS Teams.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • wsparcie doświadczonych współpracowników,

  • pakiet benefitów pracowniczych,

  • możliwość wzięcia udziału w ciekawych szkoleniach.

TERMIN NADSYŁANIA APLIKACJI:

 do 20 grudnia 2021 roku

OFERTA POWINNA ZAWIERAĆ OBLIGATORYJNIE:

 CV ze zdjęciem i klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych (zgodnie z treścią wskazaną w ogłoszeniu),

 list motywacyjny.

FORMA NADSYŁANIA APLIKACJI /DO WYBORU/:

 za pośrednictwem portalu pracuj.pl

 bezpośrednio na adres mailowy: [email protected] (w tytule wiadomości proszę wpisać: „rekrutacja_kierownik DS”)