Logo Pracuj.pl

Kierownik Drogerii

Rossmann SDPO firmie

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rossmann SDP

Toruńska 3

Kołobrzeg

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem i dbanie o jego motywację w realizacji wytyczonych celów,
  • dbanie o wzrost sprzedaży,
  • racjonalne zarządzanie kosztami drogerii,
  • dbanie o wizerunek drogerii i relacje z Klientami,
  • aktywna praca na sali sprzedaży,
  • planowanie czasu pracy zespołu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • zorientowanie na sprzedaż i Klienta,
  • umiejętność realizowania celów długoterminowych,
  • doświadczenie w branży handlowej będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem,
  • pakiet Medicover Sport,
  • możliwość nauki języków obcych.

Benefity

  • Czerwona Linia
  • Klub Zwierzaka
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy
  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci
  • Prywatna opieka medyczna
  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Kierownik Drogerii, Toruńska 3, Kołobrzeg