Logo Pracuj.pl

Kierownik Drogerii - Opole

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania drogerii, zgodnie ze standardami Spółki;
  • Profesjonalna obsługa klienta oraz wsparcie w doborze kosmetyków;
  • Dbanie o estetyczny wygląd drogerii i ekspozycję produktów;
  • Efektywne zarządzanie zespołem;
  • Motywowanie i wspieranie pracowników w ich rozwoju.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Zaradność i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność motywowania zespołu do efektywnej pracy;
  • Orientacja na wynik i na osiąganie celów sprzedażowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dofinansowanie dojazdów w przypadku pracy w drogerii natura w Brzegu;
  • Praktyczny program wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Szkolenia e-learningowe;
  • Atrakcyjne systemy motywacyjne i konkursy z nagrodami;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia na życie;
  • Bony zniżkowe na zakupy w Drogerii natura.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • paczki świąteczne
  • karta sportowa
  • rabaty pracownicze na zakupy w drogerii natura

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Kierownik Drogerii - Opole, Opole