Oferta pracy

Kierownik ds. Akwizycji

Lidl sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik ds. Akwizycji - Biuro Ekspansji Szczecin

TWOJE ZADANIA

  • Poszukiwanie nowych lokalizacji pod inwestycje zgodnie z przekazanymi wytycznymi oraz strategią rozwoju firmy.
  • Kompleksowe opracowywanie umów kupna i sprzedaży nieruchomości, wraz z analizą prawną i podatkową.
  • Negocjacje i renegocjacje umów najmu i kupna, wraz z wyszukiwaniem lokalizacji alternatywnych i ustalaniem cen rynkowych nieruchomości.
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac zmierzających do zawarcia umów kupna i sprzedaży nieruchomości przy współpracy z organami administracji publicznej, kancelariami prawnymi, biurami projektowymi, geodetami, geologami.
  • Administrowanie poszczególnymi jednostkami w danym terenie.
  • Weryfikacja rynku nieruchomości i analiza ogłoszeń publicznych w zakresie oferowanych do sprzedaży nieruchomości.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z podmiotami działającymi na lokalnych rynkach nieruchomości, biurami projektowymi, etc.
  • Bieżąca analiza ustaw i rozporządzeń mających wpływa na zawierane umowy.

TWOJE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, gospodarka przestrzenna, prawo i administracja, geodezja)
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Otwartość na zmiany, komunikatywność
  • Mobilność w ograniczonym zakresie, prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości i inwestycji.
  • Wiedza z zakresu nieruchomości i inwestycji, prawa administracyjnego, gospodarki i planowania przestrzennego, ekonomii.

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta i paczki dla dzieci
  • Wyprawki szkolne
  • Wyprawka dla maluszka
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • Zdrowe przekąski
  • Samochód służbowy
woj. zachodniopomorskie - Aplikuj
Wymiar pracy:
Pełny etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy