Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Kierownik ds. analiz

Abalone Poland Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, tworzącego struktury w nowo otwieranym oddziale na podkarpaciu, poszukujemy osób do działu analiz.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa analiza danych a także projektowanie i optymalizacja procesów biznesowych

  • sporządzanie i prezentacja prognoz, planów, raportowanie wyników oraz analiza odchyleń

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w obszarze analiz rynkowych

  • znajomość systemu ERP

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne

Pracodawca oferuje

  • pracę w pełnym wymiarze czasu, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, w firmie o globalnym zasięgu

  • możliwość realizacji ambitnych projektów, mających wpływ na budowanie pozycji biznesowej klienta

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376.

Przewiń do profilu firmy