Oferta pracy

Kierownik ds. Badań i Rozwoju

Amplus Sp. z o.o.

  • Prandocin (pow. krakowski)

    Prandocin (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne prowadzenie i uczestnictwo w projektach dążące do realizacji założonych celów;

  • Opracowywanie propozycji gamy produktów vege , ich receptur oraz technologii produkcji;

  • Monitoring rynku produktów vege oraz trendów w zakresie alternatywnych żródeł białka;

  • Koordynowanie prac rozwojowych produktów;

  • Ustalanie parametrów technologicznych produkowanych wyrobów;

  • Udział w pracach projektowych w zakresie sekcji przetwórstwa, opracowywanie nowych produktów, doskonalenie bieżących w ofercie;

  • Wdrażanie, utrzymanie i doskonalenie standardów jakościowych i bezpieczeństwa produktu HACCP, IFS, BRC, EKO ora BHP;

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym przetwórstwa;

  • Analiza kosztów produkcyjnych;

  • Zarzadzanie podległym zespołem pracowników;

  • Współpraca z klientami oraz wewnętrznymi działami firmy;

  • Współpraca z jednostkami naukowo-badawczymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności, biotechnologia itp. pokrewne;

  • Bardzo dobra znajomość organizacji produkcji, technologii przetwórstwa w branży FMCG;

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku technologa w firmie z branży FMCG; bądź doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych

  • Doświadczenie w tworzeniu i rozwoju nowych produktów;

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa żywnościowego;

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej;

  • Zdolność kreatywnego myślenia i działania w zakresie swojej odpowiedzialności;

  • Samodzielność, inicjatywa własna, nastawienie na realizację zadań i rozwiązywanie problemów;

  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem, począwszy od analizy dokumentacji do momentu uruchomienia produkcji;

To oferujemy

  • Umowę o prace / Kontrakt B2B

  • Ubezpieczenie grupowe i medyczne,

  • Kartę multisport,

  • Naukę j. obcych,

  • Przyjazne warunki pracy, ciekawy zespół pracowników, dobrą atmosferę,

  • Możliwość zapoznania się z innowacyjnymi technologiami w produkcji warzyw i owoców

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

AMPLUS Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw. W AMPLUS wyznaczamy najwyższe standardy jakości – na każdym polu. Wiemy jak ważni w tym procesie są nasi Pracownicy, dlatego zapewniamy im najwyższej jakości warunki pracy i rozwoju.

Przewiń do profilu firmy