Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. bezpieczeństwa i ochrony środowiska

Daicel Safety Systems Europe O firmie

Daicel Safety Systems Europe

ul. Strefowa 6 58-130 Żarów

Żarów

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu DAICEL, który zatrudnia ponad 12 tysięcy pracowników na całym świecie. DSSE zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów i systemów.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • kierowanie pracą działu bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • monitorowanie bezpiecznych warunków pracy oraz kontrola przestrzegania przepisów i zasad BHP, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej oraz wytycznych korporacji
  • działania określone w rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
  • zgłaszanie rekomendacji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska w procesach firmy
  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywanie wniosków z nich wynikających dla poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy
  • prowadzenie rejestrów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych, a także wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
  • prowadzenie nadzoru nad dokumentacją systemu zarządzania ISO 45001, ISO 14001
  • przygotowywanie dokumentacji sprawozdawczej dla organów państwowych i samorządowych oraz na potrzeby spółki a także reprezentowanie firmy przed organami kontroli
  • prowadzeniem zagadnień związanych z ochroną środowiska, w tym gospodarki odpadami, przygotowywaniem sprawozdań/wniosków środowiskowych, prowadzeniem ewidencji itp.
  • budowanie świadomości pracowników dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony środowiska

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP
  • 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (branża produkcyjna)
  • uprawnienia inspektora p.poż
  • uprawnienia auditora wewnętrznego ISO 45001, ISO14001
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z materiałami pirotechnicznymi mile widziane

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i benefity (premia, coroczna rewizja wynagrodzeń, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie dojazdów do pracy, karta
    multi-sport)
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy (zgrany zespół, niska rotacja pracowników, imprezy integracyjne)
  • stabilne zatrudnienie w firmie, która jest częścią korporacji ze stuletnią tradycją
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, działającej w oparciu o najwyższe standardy zarządzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne