Oferta pracy

Kierownik ds. Bezpieczeństwa Pracy i Zdrowia

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Poznańska 50

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie roli służby BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Doradztwo i wsparcie w zakresie zgodności prawnej w obszarze bezpieczeństwa pracy, zdrowia i ochrony przeciwpożarowej

  • Realizacja strategii dotyczącej bezpieczeństwa pracy w całej organizacji (produkcja, logistyka, administracja, sprzedaż)

  • Promowanie oraz rozwój kultury bezpieczeństwa i zdrowia w organizacji

  • Organizowanie oraz koordynowanie działań prozdrowotnych, badań profilaktycznych dla pracowników

  • Opracowywanie przepisów wewnętrznych dotyczących BHP oraz dbanie o postępowanie zgodnie z wdrożonymi wytycznymi

  • Prowadzenie dochodzeń powypadkowych, przygotowywanie i prowadzenie rejestrów, protokołów

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń BHP wstępnych oraz okresowych

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z pierwszej pomocy

  • Przeprowadzanie audytów, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

  • Podejmowanie działań mających na celu redukcję ryzyka zawodowego

  • Analizowanie miejsc i warunków pracy pod względem bezpieczeństwa pracy, diagnozowanie potencjalnych niezgodności

  • Podejmowanie działań poprawiających bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Pełnienie obowiązków Koordynatora Ochrony Obiektu, nadzorowanie firmy ochrony obiektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, uprawnienia do prowadzenia funkcji BHP

  • Min. 5 lata doświadczenia w pracy w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym

  • Doświadczenie w nadzorze i kontroli przepisów z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej

  • Uprawnienia do prowadzenia szkoleń wstępnych i okresowych

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu narzędzi doskonalenia bezpieczeństwa w miejscu pracy

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Kreatywność, nastawienie na pracę w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samodzielność i autonomię w działaniu

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Multikafeteria, ZFŚS, polisy ubezpieczeniowo – inwestycyjne)

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy