Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. BHP

Linpac Packaging Production Sp. z o.o.O firmie

  • Bukowice (pow. wołowski)

    Bukowice (pow. wołowski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie warunków pracy w zakresie: bezpieczeństwa i higieny pracy, przestrzegania przepisów ochrony pracy, przepisów p.poż i ochrony środowiska

  • Realizacja planów poprawy warunków pracy zgodnie z wymogami prawa i wymaganiami korporacyjnymi

  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych oraz ich raportowanie

  • Prowadzenie projektów innowacyjnych podnoszących bezpieczeństwo pracy

  • Nadzór nad podwykonawcami z obszaru BHP, p.poż i DDD

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej

  • Znajomość norm ISO 9001, ISO 14001 i standardu BRC/IoP

  • Bardzo dobrą organizację pracy, samodzielność

  • Umiejętność działania pod presją czasu i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Prywatną opiekę medyczną – łatwiejszy dostęp do lekarzy

  • Ubezpieczenie na życie – zabezpieczenie dla Twojej Rodziny

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Linpac Packaging Production Sp. z o.o.

LINPAC Packaging Production należy do Grupy Klöckner Pentaplast, która jest światowym liderem między innymi w zakresie sztywnych i elastycznych opakowań na produkty białkowe, pieczywa, warzywa i owoce oraz opakowań dla firm gastronomicznych.

LINPAC już od 50 lat sprawia, że towary pozostają świeże, poprzez zapewnienie Klientom na całym świecie najlepszych rozwiązań dotyczących opakowań, zarówno w przemyśle spożywczym jak i w cateringu.

Przewiń do profilu firmy