Oferta pracy

Kierownik ds. BHP i Ochrony Środowiska

INTERSNACK POLAND O firmie

INTERSNACK POLAND

Niedźwiedź 64

Słomniki

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko

Główne obowiązki:

  • Tworzenie strategii BHP oraz ochrony środowiska w ramach działalności firmy
  • Zarządzanie kwestiami BHP oraz ochrony środowiska (decyzje, gospodarka odpadami, system zarządzania energią)
  • Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa
  • Rozwijanie systemów zarządzania środowiskowego
  • Zarządzanie pracą filaru HS&E w firmie, standaryzacja procesów i sprawowanie nadzoru we wdrażaniu najlepszych praktyk w zakładach
  • Nadzór nad procesami i procedurami, przestrzeganiem przepisów BHP oraz ochrony środowiska w organizacji
  • Udział w procesie oceny ryzyka, doradztwo w zakresie ochrony indywidualnej i zbiorowej na stanowiskach pracy
  • Zapewnienie nadzoru na dokumentacją BHP i Ochrony Środowiska w organizacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie magisterskie lub podyplomowe o profilu BHP
  • Doświadczenie w pracy w służbie BHP w zakładzie przemysłowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i prace w środowisku międzynarodowym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – 3 lokalizacje zakładów produkcyjnych oraz spotkania HSE w ramach Grupy Intersnack

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy