Oferta pracy

Kierownik ds. BHP i PPOŻ

Michael Page

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, Producenta z branży poligraficznej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Kierownik ds. BHP i PPOŻ.

Twój zakres obowiązków

* Zapewnienie doradztwa i wsparcia w zakresie zgodności prawnej w obszarze bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej,

* Prowadzenie spraw BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi i firmowymi,

* Koordynowanie i prowadzenie zadań związanych z ochroną środowiska,

* Ciągłe wdrażanie i utrzymanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ) w odniesieniu do zakresu SSE,

* Prowadzenie kontroli oraz inspekcji w zakresie ochrony środowiska, bhp, ochrony przeciwpożarowej. Inicjowanie działań w celu osiągnięcia wymaganego stanu,

* Monitorowanie, wspieranie, nadzorowanie oraz weryfikowanie działań wynikających z inspekcji i kontroli,

* Współpraca i reprezentowanie Spółki w kontaktach z Państwową Inspekcją Pracy, Inspekcją Sanitarną, Państwową Strażą Pożarną w zakresie bhp, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej,

* Wsparcie i doradzanie w projektach technicznych, inwestycyjnych, ciągłego doskonalenia w zakresie SSE.

Wymagania pracodawcy

* Wykształcenie wyższe techniczne.

* Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

* Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,

* Bardzo dobrej praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, w szczególności dotyczących działu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz innych aktów i przepisów z zakresu BHP oraz ppoż.,

* Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

* Umiejętność komunikacji w języku angielskim.

Pracodawca oferuje

* Atrakcyjne wynagrodzenie,

* Stabilne zatrudnienie warunki zatrudnienia umożliwiające długofalową współpracę oraz możliwości rozwoju,

* Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

* Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta OK System, ubezpieczenie),

* Miejsce pracy: Gostyń

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie