Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. BHP

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad warunkami pracy oraz przestrzeganiem przepisów i zasad BHP

  • Przeprowadzanie audytów warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpiecznej pracy

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP

  • Organizowanie szkoleń okresowych BHP oraz Pierwszej Pomocy

  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych BHP zgodnie ze standardami firmy

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji w zakresie BHP

  • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy

  • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP

  • Inicjowanie projektów z zakresu BHP

  • Raportowanie do instytucji państwowych i wewnątrz organizacji

  • Pełnienie roli eksperta z zakresu BHP dla całej organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie BHP lub wyższe ze specjalizacją BHP

  • Aktualne uprawnienia Inspektora PPOŻ

  • Znajomość aktualnych przepisów BHP i PPOŻ oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystywania

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Ukończony kurs I pomocy przedmedycznej lub kurs pedagogiczny

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka rosyjskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

Kilka najważniejszych informacji o nas: prężnie i szybko się rozwijamy: przejmujemy nowe procesy, wdrażamy usprawnienia i stale powiększamy nasz zespół. Nasz magazyn znajduje się w Łozienicy, tu świadczymy usługi z obszaru e-commerce dla BESTSELLER - duńskiego koncernu modowego. Cieszymy się wyjątkową atmosferą w pracy i to nie jest tylko slogan! Celebrujemy wspólnie urodziny, śluby, nasze małe i duże sukcesy, u nas możesz także liczyć na to, że kolega z biura obok zapyta, czy może Cię jakoś wesprzeć. Nasze biuro liczy 30 osób, każdy jest inny, wyjątkowy, ale łączy nas niesamowita atmosfera i po prostu lubimy spędzać razem czas nie tylko w pracy.

Przewiń do profilu firmy