Kierownik ds. BHP

Nordkalk Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Grupa Nordkalk, jeden z największych producentów branży wapienniczej w Europie Północno-Wschodniej, posiadający kilka zakładów produkcyjnych w Polsce poszukuje kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Miedzianka k. Kielc

Kluczowe obowiązki

  • Tworzenie i nadzorowanie realizacji polityki bezpieczeństwa i higieny pracy we
    wszystkich zakładach Spółki.
  • Opracowywanie i wdrażanie wymaganych procedur oraz instrukcji w zakresie BHP.
  • Prowadzenia kontroli, oceny stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzegania przepisów BHP.
  • Sprawozdawczość w zakresie BHP zgodnie z zasadami prawa oraz wewnętrznymi procedurami.
  • Implementacja projektów związanych z bezpieczeństwem.
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków, opracowywanie dokumentacji powypadkowej.
  • Identyfikacja zagrożeń na stanowiskach i przeprowadzanie ocen ryzyka zgodnie z wymogami prawa.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Pożądane umiejętności i doświadczenie

  • Szczegółowa znajomość przepisów prawa i dokumentacji BHP w zakresie pełnionej funkcji.
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w służbie BHP w zakładach produkcyjnych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, zgodne z wymogami prawnymi dla pracowników służby BHP.
  • Znajomość normy ISO 45001:2018.
  • Komunikatywna, praktyczna znajomość języka angielskiego.
  • Sumienność oraz skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
  • Konsekwencja w działaniu oraz zdolność samodzielnego podejmowania decyzji.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, dużą samodzielność w realizacji obowiązków, możliwość rozwoju zawodowego.

CV w języku angielskim / polskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nordkalk Sp. z o.o., pl. Na Groblach 21, 31-101 Kraków zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nordkalk  Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, KRS 0000010481, NIP 583-21-67-150, Regon 191248246. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji na podane w ogłoszeniu stanowisko pracy. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub żądania ich usunięcia, a podanie ich treści jest dobrowolne. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, po którym zostaną zniszczone. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy