Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. BHP

  • Nałęczów, lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NESTLÉ POLSKA S.A
    ODDZIAŁ NESTLÉ WATERS

    producent wody butelkowanej, posiadający w swoim portfolio marki Nałęczowianka,
    Nestlé Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier

    poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Nałęczów

    Główne zadania:

    • Zarządzanie komórką BHP w firmie, budowanie kultury organizacyjnej w tym zakresie
    • Zarządzanie bezpieczeństwem pracy w zakładzie produkcyjnym zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi
    • Udział w doskonaleniu systemu zarządzania BHP
    • Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, tworzenie klimatu dla przestrzegania prawa przez pracowników
    • Podnoszenie świadomości pracowników w zakresie bhp poprzez coaching, przeprowadzanie szkoleń, a także innych inicjatyw edukacyjnych
    • Prowadzenie cyklicznych kontroli warunków pracy, opracowywanie planów modernizacji zakładu
    • Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy i ich aktualizacja
    • Prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów dla potrzeb Zarządu
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze BHP w dużej firmie o profilu produkcyjnym
    • Wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe na tym kierunku
    • Wiedza z zakresu systemów zarządzania bezpieczeństwem, znajomość systemu OHSAS 18001
    • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów BHP i p. poż
    • Umiejętność wywierania wpływu na innych i budowania relacji biznesowych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy z pracownikami na różnych szczeblach organizacyjnych
    • Proaktywność i inicjatywa
    • Umiejętność udzielania informacji zwrotnej
    • Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.