Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AIQLABS Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 11/27, 00-189 Warszawa. Dane osobowe oraz dane kontaktowe (o ile zostaną podane) będą przetwarzane w celu: - przeprowadzenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na podstawie wyrażonej zgody (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych); - przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na podstawie wyrażonej zgody (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. budowy modeli oceny ryzyka

AIQLABS sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Staniewicka 12

Targówek

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • R

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, testowanie, dokumentowanie i wdrażanie modeli i narzędzi analiz ryzyka kredytowego oraz analiz ryzyka wyłudzeń;

  • kierowanie projektami dotyczącymi zmian/rozwoju systemu zarządzania ryzykiem w organizacji

  • komunikacja w zakresie zarządzania ryzykiem do odbiorców na różnych szczeblach w organizacji

  • Stałe rozwijanie wdrażanych modeli;

  • Projektowanie, modyfikowanie i optymalizowanie rozwiązań oceny ryzyka kredytowego przy wdrażaniu nowych produktów;

  • Tworzenie narzędzi analitycznych wspierających procesy biznesowe (np. sprzedaż, marketing).

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym profilu;

  • Umiejętność programowania w języku Python (preferowane) lub R;

  • Bardzo dobra znajomość SQL;

  • Umiejętność opisywania procesów analitycznych end2end wraz z wizualizacją wyników;

  • Doświadczenie we wprowadzaniu modeli uczenia maszynowego;

  • Chęć stałego rozwoju wiedzy i kompetencji;

  • Nastawienie na współpracę zespołową i wsparcia biznesu.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe powyżej 4 lat;

  • Doświadczenie w kształtowaniu polityki kredytowej;

  • Umiejętność analizowania rozproszonych danych (wewnętrznych oraz ogólnodostępnych) dla efektywnego ich wykorzystania w silnikach decyzyjnych;

  • Umiejętność kreowania efektywnych procesów z zastosowaniem modeli predykcyjnych w procesach decyzyjnych i wyceny ryzyka;

  • Pierwsze doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • Możliwości wprowadzania Twoich pomysłów w życie;

  • Szkolenia i certyfikacje;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Ruchomy czas pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

AIQLABS to dynamicznie rozwijający się, nowoczesny fintech, posiadający w swoim portfolio produkty kierowane do klientów indywidualnych i biznesowych.

Przewiń do profilu firmy