Oferta pracy

Kierownik ds. budżetowania Inwestycji

Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Soltex sp. z o.o. sp. k

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie trzyosobowym zespołem w zakresie pozyskiwania ofert wykonawców, organizowania wykonawstwa, przygotowywanie tabel kontraktacyjnych, bieżąca kontrola stanu zawansowania kontraktacji,

  • Sporządzanie, ewidencjonowanie, opiniowanie i uzgadnianie umów, zleceń oraz innych dokumentów w ramach pełnionych obowiązków,

  • Kontrolowanie obmiarów prac budowlanych dostarczanych przez wykonawców oraz sprawdzanie ich zgodności z przedmiarami, zawartymi umowami i zleceniami,

  • Sporządzanie zestawień materiałowych oraz wycen porównawczych,

  • Sprawdzanie, opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej pod względem jej kompletności, zgodności z ustaleniami i zamówieniem oraz obowiązującymi przepisami,

  • Sprawowanie nadzoru nad zgodnością realizacji inwestycji z budżetem oraz harmonogramem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy opracowywaniu i/lub realizacji projektów budowlanych,

  • Znajomość specyfiki oraz zasad funkcjonowania procesu budowlanego

  • Znajomość MS Office i AutoCad,

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy,

  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji Kandydata,

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżka w lokalu gastronomicznym w biurowcu),

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową,

  • Elastyczne godziny pracy, profesjonalne i wspierające środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników