Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

  • Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma z branży Automotive

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań związanych z ciągłym doskonaleniem w zakładzie
  • podejmowanie działań zmierzających do osiągnięcia celów operacyjnych określonych w planach i wskaźnikach produkcyjnych (KPI)
  • realizacja projektów z wykorzystaniem filozofii Lean Manufacturing i Six Sigma
  • współpraca z zespołem zakładu w celu zidentyfikowania projektów CI, monitorowanie i raportowanie postępów w realizacji planu CI/Plan-Roadmap
  • prowadzenie warsztatów, monitorowanie ich przebiegu w celu zapewnienia kompletności i terminowości
  • promowanie metodologii i narzędzi Lean w zakładzie
  • współpraca z zespołem zakładu w celu wprowadzania zmian kulturowych na wszystkich poziomach działalności
  • zapewnienie wsparcia technicznego w realizacji strategii CI

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • udokumentowane doświadczenie w skutecznym stosowaniu zarządzania projektami CI i ich realizacji
  • doskonałe umiejętności analityczne, zdolność rozwiązywania problemów, nastawienie na ciągłe doskonalenie
  • skutecznej komunikacji na wszystkich szczeblach
  • nastawienie na "grę zespołową"
  • zdolność do nauczania, szkolenia i trenowania strategii lean
  • obiektywność, otwartość i myślenie nieszablonowe
  • umiejętność obsługi komputera
  • dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki jest dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta żywieniowa na stołówkę zakładowa , darmowy transport do pracy z terenu Opolszczyzny)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjny system poleceń
  • opiekę trenera i szkolenie od podstaw

Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia, Legnica