Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia

  • łódzkie, łódzkie
  • Kierownik
  • 8000–10000 zł brutto / mies.
  • Pełny etat
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: łódzkie
    9-21-54754

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie i nadzorowanie projektów z obszaru lean, TPM, Six Sigma
    • Wsparcie lokalnego managementu we wdrażaniu polityki i metodologii CI
    • Szkolenie pracowników oraz współtworzenie kultury organizacyjnej opartej o zasady CI

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimun 5-letnie doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym
    • Minium 3-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku
    • Znajomość jezyka angielskiego, pozwalająca na swodobną komunikację
    • Znajomość technologii produkcyjnych, zarządzania projektami, standardów programów doskonalenia (KAIZEN, TPM, Six Sigma)

    Klient oferuje:

    • pracę w dynamicznym środowisku
    • realizację projektów na poziomie globalnym
    • umowę o pracę i pełen pakiet benefitów oraz dostęp do szkoleń

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

    Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.