Oferta pracy

Kierownik ds. Doskonalenia Operacyjnego

BASF Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Twoje podstawowe obowiązki:

  • Organizacja i monitoring wdrażania działań usprawniających w zakładzie ze szczególnym naciskiem na procesy produkcyjne.
  • Inicjowanie zmian dla poprawy efektywności procesów produkcyjnych/operacyjnych.
  • Inicjowanie i wdrażanie standardów Operational Excellence oraz prowadzenie szkoleń z tego zakresu.
  • Prowadzenie benchmarku z innymi fabrykami, zapewniając aplikację najlepszych możliwych na rynku rozwiązań.
  • Inicjowanie i przeprowadzanie projektów mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych, poprawę jakości produktów, obniżkę kosztów i poprawę ergonomii stanowisk pracy.
  • Koordynacja projektów oraz ich finalizacja zgodnie z zalożeniami oraz na czas i w budzecie.
  • Zarządzanie projektami w dziale operacyjnym w szczególności związanymi z doskonaleniem procesow produkcji.
  • Definiowanie celów OpEx w dziale operacyjnym oraz rzeczywistych szczegółowych plaóow ich realizacji.
  • Nadzór nad dokumentacją projektową oraz zarządzanie ryzykiem i zmiana w projekcie celem minimalizowania strat.
  • Raportowanie i analiza postępów projektu oraz eskalacja w przypadku wystąpienia zagrożeń.
  • Uczestnictwo w planowaniu strategicznym zakładu w zakresie procesu produkcji i wyposażenia technicznego w podległych obszarach produkcyjnych oraz nadzór i odpowiedzialność za wdrażanie projektów optymalizacyjnych.
  • Ciągła identyfikacja strat-marnotrawstwa w obszarach produkcyjnych
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych.
  • Rozwój oraz stałe ulepszanie procesów z ukierunkowaniem na zachowanie najwyższej jakości, produktywności, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie oraz siostrzanymi zakładami grupy BASF.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży produkcyjnej (preferowana branża automotive),
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zagadnień z Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (VSM, Kaizen, 5S, Kanban, FIFO) - poziom zaawansowany,
  • Znajomość metodyk rozwiazywania problemów QRQC,
  • Znajomość narzędzi jakościowych: APQP, PPAP, FMEA, CP,
  • Znajomość IATF 16949,
  • Obsługa MS Excel w stopniu zaawansowanym,
  • Obsługa SAP,
  • Zorientowanie na klienta,
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
  • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.

Firna:
BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Środa Śląska

Dział:
Dział Operacyjny Produkcji i Inżynierii Procesu

Typ umowy:
Umowa o pracę

Termin składania aplikacji:

13.03.2021

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne