Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Dystrybucji i Logistyki

EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
10 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem łańcucha dostaw oraz wydań w firmie

  • Zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych

  • Planowanie i kontrola poszczególne działań personelu

  • Rekrutacja podległego personelu

  • Zarządza gospodarką magazynową i terminowością dostaw,

  • Nadzór nad procesami i procedurami związanymi z infrastrukturą,

  • Zarządza budżetem,

  • Prowadzenie negocjacje z kluczowymi klientami, partnerami i dostawcami w kwestiach logistycznych i dystrybucyjnych,

  • Nadzoruje pracę magazynu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane związane z obszarem logistyki)

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku nadzorującym procesy magazynowe w strukturach logistycznych operatora logistycznego lub firmy dystrybucyjnej

  • Bardzo dobra znajomość Excel

  • Determinacja w dążeniu do zaplanowanych celów, zorientowanie na poprawę rentowności oraz myślenie w kategoriach wyniku finansowego firmy

  • Umiejętność przeprowadzania zmian organizacyjnych, przewidywania i podejmowania działań zapobiegawczych

  • Analiza danych, wyciąganie z nich wniosków oraz na ich podstawie podejmowanie trafnych decyzji

To oferujemy

  • Zatrudnienie B2B lub umowa o pracę

  • Motywujące wynagrodzenie

  • Służbowy laptop, telefon

  • Uczestnictwo w budowaniu firmy o międzynarodowym zasięgu

  • Wynagrodzenie do 20000zł brutto

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SP.K rozpoczęła działalność w 2004 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą detaliczną stacjonarną oraz internetową na platformie Allegro i we własnym sklepie internetowym. Od 2011 roku prowadzi sprzedaż internetową także na najpopularniejszych międzynarodowych platformach sprzedaży – m.in. Amazon i eBay. Obecnie zasięg firmy obejmuje większą część Europy i kilka rynków wschodzących. Posiada główne centrum logistyczne z magazynem o powierzchni 5300 m2 w Polsce oraz magazyny wspomagające m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. W stałej ofercie znajduje się ponad 12 tysięcy produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym każdego dnia wysyła tysiące przesyłek.

Przewiń do profilu firmy