Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Ekspansji ODIDO

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

Aleja Krakowska 61

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie strategii rozwoju sieci franczyzowej ODIDO

  • kierowanie zespołem ekspertów pracujących z przedstawicielami handlowymi w terenie

  • realizowanie zadań cross-funkcyjnych związanych z rozwojem sprzedaży do klientów

  • przygotowywanie i wdrażanie działań rozwojowych dla Sił Sprzedaży MAKRO

  • koordynowanie procesów wdrażania nowych narzędzi i rozwiązań dla sieci franczyzowej ODIDO

  • analizowanie efektywności przeprowadzonych działań

  • raportowanie wyników sieci ODIDO, planowanie i zarządzanie budżetem inwestycyjnym

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami ODIDO

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość rynku sklepów spożywczych i procesów związanych z otwieraniem i zarządzaniem sklepami

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale franczyzy lub dziale sprzedaży

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (czas nieokreślony po okresie próbnym)

  • atrakcyjny system bonusowy

  • wybór pakietów prywatnej opieki medycznej (Medicover)

  • możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia na życie

  • zniżki na zakupy w MAKRO

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej

  • vouchery zakupowe przyznawane na różne okazje świąteczne

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy