Oferta pracy

Kierownik ds. Ekspansji

AL CAPONE S. C.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Sieć sklepów Al. Capone poszukuje osoby na stanowisko:

Preferujemy kandydata z województw: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie nowo budowanego sklepu do otwarcia w tym:

  • znalezienie lokalizacji
  • współpraca z biurami nieruchomości
  • negocjowanie umów najmu
  • nadzór nad podwykonawcami
  • współpraca z urzędami administracji publicznej
  • współpraca z Franczyzobiorcą przed otwarciem sklepu

Idealny kandydat:

  • jest asertywny
  • jest komunikatywny
  • lubi wyzwania
  • jest gotowy do podróży służbowych
  • posiada prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną codziennych wyzwań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet szkoleń rozwojowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy