Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Eksploatacji Technicznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 22.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Do butikowego hotelu w centrum Warszawy, pod marką międzynarodowej sieci hotelarskiej InterContinental Hotels Group, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • utrzymanie należytego stanu technicznego obiektu (budynku i infrastruktury)
    • planowanie, organizacja i nadzór nad przeglądami, konserwacjami i naprawami
    • koordynacja i bieżący nadzór nad podwykonawcami obsługującymi nieruchomość,
    • ofertowanie prac podwykonawców i nadzór nad pracami realizowanymi przez podwykonawców oraz firmy zewnętrzne
    • zarządzanie dokumentacją techniczną obiektu
    • zarządzanie pracą techników

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w zarządzaniu działami technicznymi
    • doświadczenia w zakresie obsługi systemów elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, chłodniczych, ppoż,  sterowania i automatyki, BMS
    • uprawnień w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń,
    • praktycznej umiejętności czytania dokumentacji technicznej obiektu
    • pełnej samodzielności i inicjatywy przy rozwiązywaniu problemów,
    • zdolności organizacyjnych
    • rzetelności i odpowiedzialności
    • prawa jazdy kat.B
    • znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę na podstawie umowy o pracę w wiarygodnej i stabilnej firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w nowoczesnych, prestiżowych nieruchomościach,

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Smolna 40 Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Witosa 2 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”