Oferta pracy

Kierownik ds. Eksploatacji Technincznej Hoteli

Novotel & IbisO firmie

Novotel & Ibis

Jana Heweliusza 24

Gdańsk

MERCURE GDAŃSK STARE MIASTO

NOVOTEL GDAŃSK CENTRUM

IBIS GDAŃSK STARE MIASTO
Kierownik ds. Eksploatacji Technincznej HoteliNumer ref.: KT/130320/MGSM/NGC/IGSM

Zadania:

Zapewnienie ciągłej, bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji 3 budynków hotelowych: MERCURE GDAŃSK STARE MIASTO,NOVOTEL GDAŃSK CENTRUM, IBIS GDAŃSK STARE MIASTO, osiągnięcie optymalnych parametrów użytkowych urządzeń i systemów w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania hotelu, organizację pracy działu i zarządzanie personelem oraz:
  • ustalanie z dyrektorami hoteli terminów
    i kolejności prac serwisowych
    w obiektach wykonywanych
    we własnym zakresie oraz prac zleconych
  • realizację budżetu technicznego – zbieranie ofert, wycena prac
  • nadzorowanie okresowych przeglądów obiektów, bieżących napraw wykonywanych przez podległych pracowników technicznych oraz firmy zewnętrzne

Wymagania:

  • 2 lat doświadczenia
    w eksploatacji technicznej,
  • posiadanie wymaganych świadectw kwalifikacyjnych
    w zakresie eksploatacji
    i dozoru dla wszystkich grup urządzeń
    i instalacji występujących w hotelu (gazowe, elektro-energetyczne, ciepłownicze),
  • znajomość podstawowych przepisów prawnych
    w zakresie eksploatacji budynków,
  • doświadczenie
    w zarządzaniu ludźmi,
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne, sanitarne, budowlane, automatyka)
  • zaawansowana znajomość pakietu Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
    na podstawie umowy
    o pracę
  • pracę pełną wyzwań
    w przyjaznym
    i dynamicznym środowisku pracy
  • benefity pracownicze (m.in. opiekę medyczną, kartę zniżek dla pracowników)
  • możliwość rozwoju
    i awansu w grupie ORBIS S.A. partner AccorHotels

Ogłoszenie archiwalne