Oferta pracy

Kierownik ds. eksportu i retailu

AGRAM S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • Efektywne Zarządzanie całością działu handlowego, bezpośredni nadzór nad pracą działów rynku krajowego i exportowego oraz stała współpraca z Działem produkcji oraz Działem logistyki
  • Współtworzenie planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją
  • Podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalnych realizacji zleceń
  • Nadzór nad procesem logistycznym oraz zakupowym
  • Reprezentowanie firmy w strategicznych dla jej funkcjonowania spotkaniach
  • Utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami strategicznymi

Wymagania:

  • Znajomość rynku branży spożywczej, w tym FMCG
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Mile widziane znajomość innych języków
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i sprzedaży
  • Zaangażowanie i dyscyplina pracy
  • Silna motywacja do osiągania założonych celów

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy, m.in.: samochód, laptop, telefon,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Wdrożenie i pełne wsparcie merytoryczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy