Ta oferta pracy jest nieaktualna od 527 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Elektrycznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-01-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • przeprowadzanie wizji lokalnych nowych inwestycji
    • sporządzanie wycen w oparciu o otrzymaną dokumentację oraz wizję lokalną
    • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji powykonawczej
    • nadzór nad pracami elektrycznymi prowadzonymi na danej inwestycji

    Wymagania:

    • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej
    • dobra znajomość przepisów w zakresie instalacji elektrycznych
    • dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • głębokie zaangażowanie w powierzone zadania
    • dyspozycyjność
    • dobra znajomość MS Office
    • dobra znajomość AutoCad
    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia SEP do 1kV E

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.