Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. elektryki i automatyki

WZPOW KWIDZYN SPÓŁKA Z O.O.O firmie

  • Południowa 2, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

WZPOW KWIDZYN SPÓŁKA Z O.O.

Południowa 2

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie infrastrukturą elektryczno – energetyczną zakładu,

  • współpraca z dostawcami i dystrybutorami energii,

  • kierowanie zespołem ok.10 osób (rozdzielanie obowiązków, planowanie pracy, przyjmowanie raportów),

  • odpowiedzialność za ciągłość utrzymania w ruchu parku maszynowego w zakresie automatyki i elektryki,

  • opracowywanie/realizacja projektów zmierzających do obniżenia energochłonności zakładu,

  • opracowywanie/realizacja projektów dot. odnawialnych źródeł energii,

  • przestrzeganie wysokich standardów bezpieczeństwa i obowiązujących procedur,

  • posiadanie zgodnej z wymaganiami prawnymi dokumentacji eksploatowanych maszyn i urządzeń,

  • budżetowanie, optymalizacja kosztów działu i nadzór nad budżetem,

  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,

  • poszukiwanie firm w zakresie współpracy, zlecanie prac remontowych, odbiory prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: średnie lub wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym w pracy na stanowisku zarządzającego zespołem,

  • aktualne uprawnienia SEP dozorowe i eksploatacyjne: elektryczne,

  • znajomość systemów CMMS,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • umiejętności planowania.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • praca na systemach zarządzania utrzymaniem ruchu,

  • pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu,

  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • system premiowania,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • ubezpieczenie grupowe na życie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i tradycja. WZPOW Kwidzyn jest największym w kraju producentem groszku zielonego, który stanowi główny produkt wśród mrożonek i konserw warzywnych. Wysoka jakość, walory smakowe oraz nowoczesna, ciągle ulepszana technologia gwarantują stały popyt i uznanie konsumentów w kraju i za granicą. Zatrudniamy obecnie około 330 osób. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy