Kierownik ds. Eventów

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2019-03-14
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-04-13)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący swoją działalność w najpiękniejszych kurortach. Pionier i lider condo hoteli w Polsce.

    Posiada marki takie jak: Radisson Blu Resort Świnoujście, Hilton Świnoujście Resort & Spa, Marine Hotel*****, Diune Hotel****, Sand Hotel****, Jantar Hotel*** & Spa, Baltic Park Molo Apartaments, Baltic Park Fort, Boulevard Ustronie Morskie & Residence, Cristal Resort Szklarska Poręba, startup VacationClub.

    Grupa zatrudnia ponad 1200 pracowników.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kołobrzeg

    Zadania:

    • zarządzanie klubami muzycznymi i barami, znajdującymi się w naszych hotelach;
    • pozyskiwanie Klientów, przygotowywanie ofert i ich prezentacja;
    • współtworzenie oraz realizacja strategii działania firmy w zakresie organizacji eventów, imprez;
    • kreowanie strategii, projektowanie, przygotowywanie oraz realizacja organizowanych imprez i wydarzeń;
    • tworzenie szczegółowych kosztorysów do projektów i ich rozliczanie;
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz koordynacja ich działań;
    • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami;
    • stałe dostosowywanie prowadzonej działalności do wymagań i potrzeb rynku.

    Wymagania:

    • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu w klubem muzycznym;
    • doświadczenie w przygotowywaniu i organizacji eventów, imprez, konferencji;
    • bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej i muzycznej;
    • umiejętność tworzenia szczegółowych kosztorysów do projektów i ich rozliczania;
    • doświadczenie w planowaniu i realizacji projektów;
    • samodzielność w działaniu i zdolności organizacyjne;
    • gotowość do podróży służbowych;
    • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem;
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych;
    • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań;
    • możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań;
    • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności;
    • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności;
    • pakiet zniżek na pobyty w hotelach sieci zdrojowa, Radisson i Hilton na całym świecie.