Oferta pracy

Kierownik ds. Fakturowania

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

ALAB laboratoria Sp z o.o.

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie terminowości i zgodności z wewnętrznymi regulacjami oraz przepisami prawa procesu wystawiania faktur w spółkach grupy ALAB,

  • przygotowywanie danych w systemach w celu poprawnego wystawiania faktur,

  • nadzór nad procesem reklamacji oraz wystawiania korekt do faktur,

  • nadzór nad procesami refakturowania od spółek zależnych i powiązanych,

  • nadzór nad poprawnością prowadzonej dokumentacji rozliczeniowej oraz nad korespondencją działową,

  • dbałość o poprawność i aktualizację danych w systemie ERP (włączając dbałość o aktualizację cen w cennikach gotówkowych),

  • współpraca przy tworzeniu nowych technologii pracy w dziale,

  • inicjowanie zmian celem optymalizacji procesów i wdrażanie usprawnień w pracy,

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • bieżący kontakt z klientami Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, matematyka),

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w dziale finansów,

  • doświadczenie na stanowisku menedżerskim i zdolności przywódcze,

  • doświadczenie w pracy w branży medycznej będzie atutem,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel i programów finansowo – księgowych,

  • doświadczenie w zakresie wprowadzania usprawnień w pracy podległego zespołu,

  • zdolności organizacyjne,

  • sumienność, rzetelność, terminowość,

  • zdolności interpersonalne i ukierunkowanie na klienta,

  • pozytywne nastawienie i optymizm.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę pełną wyzwań z realną możliwością wprowadzania usprawnień,

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności,

  • możliwość skorzystania z karty Multisport,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 19 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 2500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy