Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. finansów i administracji

TECHNISTONE POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

TECHNISTONE® Zakład przerabiający kamień naturalny dla potrzeb zakładów kamieniarskich, studiów kuchennych, branży wykończenia wnętrz. Wchodzący w skład grupy Wilsonart o zasięgu globalnym. Marka uznana w Polsce i za granicą. Produkcja znajduje się w Czechach, w Polsce produkty marki Technstone są doskonałe na rynku blatów kuchennych.

Zadania na stanowisku:

  • realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • przygotowywanie okresowych raportów/zestawień
  • prowadzenie rejestru faktur
  • księgowanie wyciagów bankowych w systemie SAP, w tym monitorowanie stanu sald klientów
  • sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • przygotowywanie i wykonywanie płatności
  • prowadzenie baz danych pracowników oraz wsparcie w zakresie działań HR
  • przygotowywanie danych oraz udział w audytach wewnetrznych i zewnętrznych
  • udział w codziennych pracach biura
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie
  • znajomość podstaw rachunkowości oraz przepisów prawa pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SAP

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • możliwość rozwoju
  • przyjazne środowisko pracy

PRACA OD ZARAZ!

Ogłoszenie archiwalne