Oferta pracy

Kierownik ds. Finansów i HR

Habia Cable Sp. z o.o.O firmie

Habia Cable Sp. z o.o.

Lubieszyn 8

Szczecin

Habia Cable, firma ze szwedzkim kapitałem, posiadająca ponad 50-cio letnie doświadczenie w produkcji kabli oraz specjalistycznych wiązek kablowych dla wymagających klientów, poszukuje kandydatów/kandydatek na pełen etat na stanowisko:

miejsce pracy: Lubieszyn

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunkach: finanse, rachunkowość
  • umiejętność prowadzenia pełnej księgowości w międzynarodowej firmie produkcyjnej (co najmniej 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej oraz 5 lat w księgowości) w tym m. in. znajomość podatków, tematyki cen transferowych, międzynarodowych procedur raportowania;
  • logiczne i analityczne myślenie;
  • umiejętność zarządzania i koordynacji prac podległego zespołu;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • dobra znajomość Excela;
  • mile widziana znajomość systemu ERP (IFS)

Główne zadania na tym stanowisku:

  • zarządzanie działem finansów i HR;
  • prowadzenie księgowości firmy produkcyjnej;
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu;
  • współpraca z audytorami;
  • nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi;
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym składaniem deklaracji podatkowych i innych sprawozdań wymaganych prawem;
  • współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • pakiet medyczny i socjalny, w tym coroczne imprezy integracyjne oraz bony świąteczne,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • dojazd autobusem pracowniczym.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

Do CV prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Habia Cable Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/-em  poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”
Dobrowolnie można dodać: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Habia Cable Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy