Kierownik ds. finansów i księgowości

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem oraz wsparcie merytoryczne

  • Zarządzanie budżetem i prognozowanie

  • Tworzenie i wprowadzanie procedur operacyjnych w dziale finansowym zgodnych z polityką finansową firmy

  • Współpraca oraz nadzór podczas przygotowywania wszelkich raportów finansowych, sprawozdań, deklaracji VAT i CIT

  • Weryfikacja poprawności sprawozdań

  • Przeprowadzanie zamknięcia miesiąca i roku

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Kilkuletnie doświadczenie w pionie finansowo- księgowym na stanowisku kierowniczym

  • Bardzo dobry język angielski

  • Ugruntowana wiedza z zakresu księgowości i znajomość Ustawy o rachunkowości

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę

  • Bezpośredni wpływ na rozwój działu finansowego w firmie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • premie uznaniowe

  • trzynasta pensja

  • bony na święta