Oferta pracy

Kierownik ds. Finansów

Press Glass SAO firmie

  • Konopiska (pow. częstochowski)

    Konopiska (pow. częstochowski), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej w ścisłej współpracy z zarządem oraz kierownictwem,

  • Wspieranie zarządu w podejmowaniu decyzji strategicznych i operacyjnych,

  • Udział w wyznaczaniu nowych kierunków rozwoju firmy,

  • Dokonywanie oceny efektywności ekonomicznej planowanych inwestycji,

  • Analiza wyników operacyjnych jednostek w odwołaniu do założonych budżetów,

  • Optymalizacja struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,

  • Przeprowadzanie analizy odchyleń od budżetów i rekomendowanie działań optymalizujących proces,

  • Rekomendowanie efektywnych, możliwych do wdrożenia rozwiązań w ramach polityki finansowej spółki, które będę w przyszłości miały wpływ na płynność finansową spółki,

  • Przygotowywanie planów finansowych spółki, budżetów oraz kontrolował ich realizacji,

  • Dokonywanie cyklicznej oceny ryzyka biznesowego.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne: finanse, rachunkowość itp.,

  • Dyplom MBA – dodatkowy atut,

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze finansów,

  • Doświadczenie w tworzeniu analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne,

  • Doświadczenie w kontaktach z bankami oraz instytucjami finansowymi,

  • Znajomość standardów rachunkowości zarządczej, analizy finansowej,

  • Znajomość narzędzi finansowych oraz sposobów pozyskiwania środków finansowych, w tym z zewnętrznych źródeł finansowania,

  • Język angielski w stopniu zaawansowanym,

  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego,

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę,

  • System kafeteryjny MyBenefit,

  • Realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych,

  • Dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej,

  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Systemy premiowe,

  • Pracownicze Plany Emerytalne,

  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach,

  • Nastawienie na rozwój (szkolenia, rekrutacje wewnętrzne),

  • Długotrwała współpraca,

  • Lektoraty języków obcych w godzinach pracy,

  • Konkursy dla dzieci pracowników,

  • Coroczne badanie satysfakcji z pracy.

Press Glass SA

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego My

  • prywatna firma z polskim kapitałem

  • działamy społecznie

  • dbamy o środowisko naturalne