Oferta pracy

Kierownik ds. Finansów - Z-ca Dyrektora Finansowego

BMZ Poland Sp. z o.o.O firmie

BMZ Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołami: finansowo-księgowym, kontrolingu, inwestycji, IT;

  • Nadzór nad procesem tworzenia rocznego budżetu i kontrolą jego wykonania;

  • Nadzór nad opracowaniem statutowych sprawozdań finansowych oraz raportów dla polskiego kierownictwa firmy oraz dla Zarządu grupy BMZ;

  • Analiza cash flow spółki oraz zabezpieczenie płynności, negocjacje z instytucjami finansującymi;

  • Reprezentowanie spółki wobec audytorów, urzędów skarbowych, banków;

  • Współtworzenie polityki bezpieczeństwa informatycznego, nadzór nad implementacją i utrzymanie infrastruktury [hardware, software];

  • Nadzór finansowym nad procesami inwestycyjnymi;

  • Opiniowanie i /lub negocjowanie umów handlowych;

  • Udział w tworzeniu i doskonaleniu procesów biznesowych;

  • Raportowanie do Dyrektora Finansowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane finansowe

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z finansami i/ lub księgowością w międzynarodowej firmie o profilu produkcyjnym – warunek konieczny;

  • Minimum 10 lat doświadczenia w pracy w kontrolingu i/lub finansach – warunek konieczny;

  • Doświadczenie w zarządzaniu płynnością;

  • Doświadczenie w trade finance (akredytywy, gwarancje);

  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne, strategiczne i komunikacyjne;

  • Zdolności przywódcze i negocjacyjne;

  • Znajomość języka angielskiego C1.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Opiekę medyczną Luxmed (dofinansowaną przez Pracodawcę),

  • Kartę Multisport (dofinansowaną przez Pracodawcę),

  • Ubezpieczenie NNW,

  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

We seek experienced manager with vast technical and technological experience within the Li- Ion batteries field. The role is to align business needs with research advancements in the Li- Ion world, as well as internal resources in order to define and follow up the direction of future products and business development.

Przewiń do profilu firmy

Other Skills:

Szukamy managera zmiany, z praktycznym doświadczeniem w zarządzaniu

zróżnicowanymi zespołami, odpowiadającego za relacje z wewnętrznymi klientami oraz

partnerami biznesowymi, na gruncie biznesu produkcyjnego.