Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Finansowych

Nodium Group S.C.O firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad należnościami i zobowiązaniami

  • Przygotowywanie standardowych raportów finansowych dla banków i audytorów

  • Wycena towarów importowych

  • Zlecanie płatności bankowych

  • Analiza rozliczeń z kurierami

  • Monitorowanie cash flow spółki

  • Weryfikowanie budżetu wynagrodzeń

  • Rozliczenia między spółkami powiązanymi

  • Reprezentowanie spółki w kontaktach z audytorami, bankami i instytucjami zewnętrznymi

  • Opiniowanie i analiza umów handlowych

  • Kontrola zasadności i rynkowości zakupów kosztowych

  • Nadzór nad pracą podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów na samodzielnych stanowiskach

  • Znajomość systemów ERP

  • Szeroka wiedza z zakresu: rachunkowości, zarządzania i kontroli kosztów, budżetowania, planowania finansowego, sprawozdawczości i analizy ekonomiczno-finansowej

  • Znajomość Excel na poziomie bardzo dobrym

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i osiąganym rezultatom

  • Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami branży e-commerce

  • Świetną atmosferę pracy w kreatywnym, doświadczonym zespole

  • Odpowiedzialne stanowisko bez brania udziału w „wyścigu szczurów”

  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności

  • Nielimitowany dostęp do świeżej kawy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • przyjazna atmosfera

Nodium Group S.C.

Nodium Group ma kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Od początku dynamicznie się rozwija, koncentruje na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu utrzymuje dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Dzisiaj markę tworzą dwa sklepy internetowe o zasięgu ponad 1 mln użytkowników miesięcznie, a na tym Nodium Group nie zamierza poprzestać...

Siłę firmy stanowi zespół złożony z ambitnych ludzi, dzięki którym Nodium Group wciąż się rozwija, uzyskuje liczne nagrody oraz wyróżnienia, takie jak w rankingach eGazele Biznesu, Zaufane Opinie, Dobra Marka i wiele innych. Potwierdzają one najwyższy poziom profesjonalizmu, który cechuje pracowników Nodium Group.

Zastanów się, czego oczekujesz od tego stanowiska. Czy chcesz realnie wpływać na kształtowanie się firmy, w której pracujesz? Czy chcesz wykazać się swoją kreatywnością i specjalistyczną wiedzą, zamiast być człowiekiem „od wszystkiego”? Czy sukcesy zawodowe motywują Cię do działania i dają „pozytywnego kopa”? Czy chcesz realnie rozwijać swoje kompetencje i budować sukces marki Nodium Group? Jeśli na każde z pytań odpowiadasz TAK, to prawdopodobnie Ciebie szukamy!

Przewiń do profilu firmy