Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Finansowych

Stecol CorporationO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie oraz realizacja strategii finansowej firmy w ścisłej współpracy z kierownictwem firmy w Polsce

  • Wsparcie w podejmowaniu strategicznych decyzji w firmie

  • Optymalizacja struktury kosztów

  • Współpraca przy opracowaniu sprawozdań finansowych oraz raportów

  • Współpraca nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji

  • Optymalizacja polityki podatkowej

  • Określenie priorytetów i przygotowanie wdrożenia

  • Współpraca przy analizach płynności finansowej firmy i zabezpieczeniu ryzyka finansowego

  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz spółkami współpracującymi

  • Koordynowanie pracy w zakresie finansowo-księgowym oraz współpraca z biurem rachunkowym

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w obszarze finansów w spółkach średniej wielkości w branżach związanych z obsługą zadań i projektów techniczno-inżynieryjnych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Doświadczenie w opiniowaniu projektów inwestycyjnych

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne oraz strategicznego myślenia

  • Analityczne podejście, wysokie zdolności oceny

  • Umiejętności współpracy i przewodzenia zespołowi

  • Przedsiębiorczość oraz proponowanie rozwiązań i usprawnień

  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w różnych formach finansowania działalności

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę

  • Wysoką kulturę organizacyjną

Stecol Corporation

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Przewiń do profilu firmy