Oferta pracy

Kierownik ds. Floty Samochodowej Region Polska/Węgry

Eden Springs O firmie

  • Działkowa 56A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Eden Springs

Działkowa 56A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja zakupu/relokacji/sprzedaży pojazdów

  • Bieżąca współpraca z firmami leasingowymi

  • Pozyskiwanie pojazdów na wynajem krótkoterminowy, aut zastępczych, testowych

  • Koordynowanie napraw, przeglądów w pojazdach własnych

  • Prowadzenie dokumentacji, analiz i raportów dotyczących floty

  • Zarządzanie urządzeniami telemetrii pojazdów

  • Zarządzanie obszarami związanymi z flotą – paliwo, myjnie/ karty paliwowe, opony, ubezpieczenia pojazdów itd…

  • Inspekcje i inwentaryzacja pojazdów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego,

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office, a w szczególności Excel – poziom zaawansowany

  • Znajomość programu SAP – minimum poziom podstawowy

  • Prawo jazdy kategorii B (KAT C będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do częstych podroży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • umowę o pracę

  • samochód służbowy, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjny system motywacyjny, ściśle powiązany z osiąganymi wynikami

  • Pakiet opieki medycznej, kartę Multisport

  • wodę źródlaną i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu

  • bogaty pakiet socjalny