Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik ds. Franczyzy

Gemini Polska

aleja Grunwaldzka 411

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przedstawianie oferty Franczyzowej,

  • weryfikacja kandydatów na Franczyzobiorców zgodnie z przyjętymi kryteriami,

  • praca w terenie na terenie całej Polski około 1-2 dzień w tygodniu,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • koordynacja wizyt kontrolnych w terenie,

  • koordynacja współpracy z kancelariami zewnętrznymi,

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • optymalizacja procesów i procedur,

  • współpraca ze wszystkimi działami Centrali Gemini Polska,

  • aktywne pozyskiwanie Franczyzobiorców zgodnie z potrzebami rozwojowymi.

Nasze wymagania

  • minimum 8 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

  • doświadczenia w sprzedaży ofert lub usług,

  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów,

  • proaktywnej postawy i otwartości na zmiany,

  • umiejętności zarządzania procesami,

  • prawo jazdy kat. B,

  • samodzielności i inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność wyznaczania priorytetów oraz pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • samochód służbowy,

  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,

  • dużą samodzielność w podejmowanych działaniach,

  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie