Oferta pracy

Kierownik ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji

Media ExpertO firmie

Media Expert

Jędrzejowska 45

Łódź

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy
Kierownika ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji
miejsce pracy: Centrum Dystrybucji w Łodzi

- Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem - mówił John D. Rockefeller. My zapłacimy Ci, jeśli zostaniesz naszym Kierownikiem.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas
  • szansę na awans
  • szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • wsparcie i opiekę Fundacji MediaExpert „Włącz się”

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem (delegowanie zadań, motywowanie)
  • rozwój i optymalizacje procedur związanych z funkcjonowaniem działu
  • raportowanie oraz utrzymywanie wskaźników KPI na wymaganym poziomie
  • nadzór nad procesem rozliczenia dokumentów magazynowych oraz wyjaśniania różnic z magazynem i sklepami oraz stanów między systemami
  • współpraca z magazynem w zakresie stanu towarów i inwentaryzacji oraz dostawcami w zakresie zwrotów do dostawców

Od Ciebie oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów sobie i zespołowi
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych – mile widziane
  • znajomości systemu WMS – mile widziane
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane;

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected]Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy