Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. handlowych

MOBIL SERWIS Sp. z o. o.O firmie

  • Marki

    Marki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracą całego zespołu przedstawicieli handlowych

  • Przeprowadzanie wizyt handlowych wraz z przedstawicielami handlowymi

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Stałe monitorowanie rynku o nowe inwestycje

  • Wykonywanie comiesięcznych planów handlowych

  • Raportowanie do Zarządu firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dużej samodzielności na danym stanowisku

To oferujemy

  • Interesujące warunki pracy,

  • Atrakcyjny system premiowania,

  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy,

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • Pakiet medyczny.

MOBIL SERWIS Sp. z o. o.

Mobil Serwis Sp. z o.o. jest prężnie działającą, opartą wyłącznie na polskim kapitale firmą, powstałą na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej.

Od 2009 roku oferujemy kompleksową obsługę Klienta, obejmującą wynajem, serwis oraz transport maszyn budowlanych na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy