Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Handlowych

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą podległego Zespołu w celu realizacji planu sprzedaży,

  • analizowanie wyników sprzedaży i sytuacji rynkowej oraz rekomendowanie stosownych aktywności, ich wdrażanie, realizowanie, kontrolowanie i rozliczanie,

  • nadzór nad zapewnianiem przez podwładnych dostępności i wprowadzania nowych produktów w aptekach,

  • stały monitoring realizacji powierzonego budżetu promocyjnego i operacyjnego,

  • wspieranie podwładnych w zakresie zarządzania relacjami z klientami,

  • prowadzenie coachingu menedżerskiego w ramach regularnych wizyt podwójnych z podwładnymi, udzielanie informacji zwrotnej i stałe podnoszenie kompetencji podwładnych,

  • monitorowanie i stałe podnoszenie poziomu motywacji i zaangażowania podległych pracowników,

  • prowadzenie rekrutacji,

  • raportowanie prowadzonych działań do Dyrektora Sprzedaży oraz Zarządu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, ekonomia),

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu Zespołem ds. Klientów Kluczowych oraz Sieci Aptecznych,

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży farmaceutycznej,

  • znajomość rynku OTC oraz suplementów diety,

  • potwierdzone doświadczeniami umiejętności kierowania zespołem,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, w tym negocjacyjno-handlowe,

  • wysoka orientacja na cel i umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,

  • aktualne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą, odpowiedzialną pracę oraz dalsze zdobywanie doświadczeń menedżerskich w ramach umowy o pracę,

  • udział w ciekawych projektach wewnętrznych związanych ze stałym usprawnianiem standardów zarządzania i sprzedaży,

  • bardzo atrakcyjny system premiowy,

  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe o szerokim zakresie),

  • narzędzia pracy (samochód służbowy uznanej marki, komputer, telefon).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego