Oferta pracy

Kierownik ds. HR

Hortex Sp. z o.o.

  • Przysucha

    Przysucha, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad całokształtem spraw pracowniczych w Firmie Produkcyjnej, w tym planowanie następców, struktura organizacyjna, optymalizacja zatrudnienia, opisy stanowisk, inne;

  • Kontroling kosztów pracowniczych, w tym monitoring wykonania budżetów wynagrodzeń, budżetu działu HR;

  • Opracowywanie informacji zarządczej z obszaru HR (wskaźniki, analizy, porównania rynkowe, wyszukiwanie trendów i nowości na rynku, propozycje zmian);

  • Inicjowanie i kierowanie projektami HR zgodnie z potrzebami organizacji, pracowników i potrzeb Firmy;

  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną z zakresu procedur, polityk HR, planowanych i wdrażanych projektów;

  • Bieżąca współpraca z Dyrektorem Zakładu i pozostałymi Menadżerami w zakresie doradztwa w obszarze HR;

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem oraz wszystkimi aspektami ZZL w Zakładzie Produkcyjnym;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z menedżerami, elastycznego dopasowania działań do zmieniających się biznesowych potrzeb;

  • Zapewnienie zgodności procesów HR i obsługi kadrowej zgodnie z Przepisami Prawa Pracy;

  • Nadzór nad obszarem administracji oraz współpraca z firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Koordynatora, Kierownika w Firmie Produkcyjnej o dużej dynamice procesów (mile widziana branża FMCG);

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomia, kontroling personalny, zarządzanie zasobami ludzkimi;

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami administracji kadrowej, kontrolingu personalnego;

  • Zdolności analityczne pozwalające na zbieranie, analizę i wyciąganie wniosków, przekładające się na rekomendację i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień;

  • Zapewnienie optymalnej jakości i efektywności wszystkich procesów HR-owych w Zakładzie Produkcyjnym;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność, samodzielność w realizacji zadań, precyzja, umiejętność współpracy z zespołem i departamentem, komunikatywność, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań, pozytywne nastawienie do pracy;

  • Praktyczna umiejętność pracy z danymi, bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel, PowerPoint, Word);

  • Myślenie „Out of the box”, postawa „doer attitude”;

  • Bardzo dobre zdolności adaptacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu i wysokiej orientacji na wynik.

To oferujemy

  • Pracę w otwartym, pozytywnym Zespole oraz możliwość wpółtworzenia ciekawych projektów;

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z możliwością uzyskania bonusa (uzależnionego od uzyskanych wyników);

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, mix świadczeń z ZFŚS, polisa na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza pozycja lidera w Polsce w kategorii mrożonych warzyw i owoców, a także bardzo silna pozycja w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych. Zostaliśmy ponadto uhonorowani licznymi nagrodami, np.: Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki oraz Superbrands. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy