Oferta pracy

Kierownik ds. HR

Polski Ogród Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad całokształtem spraw pracowniczych w Spółce;

  • Wspieranie obecnych i przyszłych potrzeb biznesowych poprzez rozwój, zaangażowanie, motywację Pracowników;

  • Inicjowanie i kierowanie projektami HR zgodnie z potrzebami organizacji, Pracowników i potrzeb Spółki;

  • Kontroling kosztów pracowniczych, w tym przygotowanie i monitoring wykonania budżetów wynagrodzeń, budżetu działu HR;

  • Opracowywanie informacji zarządczej z obszaru HR (wskaźniki, analizy, porównania rynkowe);

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem oraz wszystkimi aspektami ZZL;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z menedżerami, elastycznego dopasowania działań do zmieniających się biznesowych potrzeb;

  • Zapewnienie zgodności procesów HR i obsługi kadrowej zgodnie z przepisami Prawa Pracy;

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w Spółce o dużej dynamice procesów (mile widziana branża FMCG);

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomia, psychologia, prawo;

  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem;

  • Zdolności analitycznych pozwalających na zbieranie, analizę i wyciąganie wniosków, przekładające się na rekomendację i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień;

  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy

  • Praktycznej umiejętności pracy z danymi, bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel, PowerPoint, Word);

  • Myślenie „Out of the box”, postawa „doer attitude”;

  • Umiejętność zarządzania zmianą, pracy pod presją czasu i wysokiej orientacji na wynik;

To oferujemy

  • Praca w otwartym, pozytywnym Zespole oraz możliwość wpółtworzenia ciekawych projektów;

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z możliwością uzyskania bonusa (uzależnionego od uzyskanych wyników Spółki i realizacji zadań);

  • Narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon);

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów (prywatna opieka medyczna, mix świadczeń z ZFŚS, polisa na życie);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. Mamy pozycję lidera w kategorii mrożonych warzyw i owoców. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza wysoka pozycja rynkowa, ale także nasze liczne nagrody dla marki i jej produktów, którymi zostaliśmy uhonorowani. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy